PLASTIKINIAI LANGAI

ContourLine® technologija

Naudodami naują technologiją „Contourline“, mūsų langų gamyboje yra pasiekta elegantiška, plona suvirinimo siūlė ir išfrezuota vidinė kampo profilio dalis. Ypatingas bruožas: kai naudojama „ContourLine®”, nereikia jokios matomos paviršiaus apdailos, nes naujos technologijos leidžia derinti su aukštomis estetinėmis savybėmis. Jos pranašumas yra ne tik vizualus aspektas, bet ir efektyvumo padidėjimas. Dėka „ContourLine®”, gaminant akrilo arba folijos profilius nebėra būtina maskuoti paviršiaus spalvos žymekliais. Tai leidžia gauti žymiai geresnę kokybę, be reikšmingų ciklo laiko pokyčių.

Informacija

VEKA VLINE 82mm ir VEKA VLINE THERMICPLUS 82mm (5 šiluminiai įdėklai):

  • pagamintas iš 7 kamerų 82mm pločio profilio;
  • Išorinės profilio sienelės storis: RAL A klasė (3-3,5mm);
  • trigubo sandarinimo sistema (trys tarpinės);
  • trijų stiklų 48-52mm stiklopaketas;
  • stiklo šilumos pralaidumo koeficientas U=0.67 (su U=0,40 W/m2K stiklais);
  • geros šiluminės, statinės ir akustinės savybės;
  • Siegenia AF TITAN apkaustai;
  • sertifikatas: CE Eoropos standartas PN EN 14351-1;
  • geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.

 

Šilumos įdėklai

Dar daugiau šilumos

LANGŲ INDUSTRIJOS TERMIC+LINE serijos langai turi papildomus šiluminius įdėklus profilių kamerose, todėl yra galimybė sutaupyti dar daugiau šilumos. Priklausomai nuo sistemos, įterpiame 4-8 intarpus, pagamintus iš grafito polistirolo (EPS), styrodur (XPS). Dar viena svarbi šios sistemos savybė – varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį.
 
V-Line 82+ | 4 (XPS) + 1 (EPS)
V-Line 70+ | 6 (XPS) + 2 (EPS)
G-Line 74+ | 3 (XPS) + 2 (EPS)
G-Line 82+ | 2 (XPS) + 2 (EPS)

LANGAI JUMS!

Naujausia langų profilių sistema su specialiu polistireno užpildu, gerinančiu gaminio termoizoliacines savybes. Trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą. Langų profiliai turi rekordinius šilumos nuostolių koeficientus. Naudojant trijų stiklo paketų sistemą šios linijos langų profiliai atitinka svarbiausius reikalavimus – garantuoja puikius šilumos izoliacijos parametrus. Tai tikra energijos taupymo srities rinkos revoliucija. Galima drąsiai teigti, kad tai aukščiausios klasės langų profiliai.

Tai nauja 6 kamerų langų profilių sistema su polistireno užpildu, gerinančiu gaminio termoizoliacines savybes. Trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą. Langų profiliai turi ne tik puikius šilumos nuostolių koeficientus, bet ir prieinamą kainą. Šis profilis su trijų stiklo paketų sistema puikiai atitinka svarbiausius reikalavimus – puikius šilumos izoliacijos parametrus. Tai aukštos klasės plastikinių langų profilis su labai patrauklia kaina.

Tai visų pirma gera ir naudotojų įvertinta konstrukcija. Šios konstrukcijos medžiagos užtikrina naudojimo patikimumą ir komfortą bet kokiomis sąlygomis. Puikiai tinka ieškantiems kompromiso tarp kokybiško gaminio ir prieinamos kainos. Šios linijos langai dėl labai išplėtotos sistemos atitiks reiklesnių klientų poreikius. Šie langai atitinka visus įprastiems gyvenamiems namams ir dideliems statybiniams objektams keliamus reikalavimus.

Tai 5 kamerų langų linija pasižyminti patvarumu ir labai aukštais techniniais parametrais. Šios linijos langai ne tik apriboja pastato šilumos nuostolius bet ir efektyviai slopina triukšmą iš išorės. Šiai linijai taip pat  būdingas platus spalvų gamos pasirinkimas. Galima sakyti tai geriausias santykis tarp kainos ir profilio savybių.