PRIVAČIŲ NAMŲ LANGŲ ĮRENGIMAS

LANGAI NAMUI

Miesto daugiabučių, nuosavų namų langai apsaugo ne tik nuo šalto oro ir blogų oro sąlygų, bet ir yra esminis dekoro ir apsaugos elementas. Todėl reikia kruopščiai apsvarstyti galimybę pasirinkti jūsų namo stiklinimo langų variantą.

LANGŲ FORMA

Šiuolaikinių technologijų dėka plastikiniai langai ir stiklo paketai gali turėti absoliučiai bet kokią geometriją – arkos, apskritimus, trapecijas, rombus ar netgi kombinuotas struktūras. Tai leidžia jums sukurti išskirtinią namo išvaizdą, palyginus su kaimynystėje stovinčiais pastatais.

LANGŲ LAMINAVIMAS

Tačiau namui originalumą gali suteikti ne tik langų forma, bet ir jų spalva. Jei pirmieji plastikiniai langai buvo pagaminti tik iš baltos spalvos, dabar profilio spalvos pasirinkimas ribojamas tik pagal kliento pageidavimą. Naudodami profilio laminavimo technologiją, gamintojai gauna platų spalvų ir tekstūrų spektrą. Ypač populiarus yra natūralios medžio dangos profilis. Atsirado galimybė parinkti su įvairiomis išorinėmis ir vidinėmis lango spalvomis. Tokios technologijos leidžia naudoti plastikinius langus įvairiame architektūriniame ansamblyje. Mes padarysime langus bet kokios spalvos ir tekstūros, o prireikus įrengsime palanges prie langų laminavimo spalvos.

 

LANGŲ DEKORAVIMAS

Dėl langų apdailos dažnai naudojamas toks elementas kaip šprosai. Šprosai tai dekoratyvinės grotelės sumontuotos stiklo paketo viduje. Šis elementas, priduos namui elegantišką ir aristokratišką išvaizdą.

Dekoratyviniai lango stiklo paketo suskirstymai stiklo paketo viduje aliuminio „šprosais”. Galimi šprosų pločiai 9mm, 18mm, 26mm ir 45mm. Spalvos: pagal RAL.

STIKLO PAKETO DEKORAVIMAS

Plačiai naudojamas langų puošimas dekorotais stiklo paketais.Vienas iš dizaino variantų yra spalvoto stiklo naudojimas, skirtas suteikti langams bendrą foną arba atspalvį. Didelis dekoratyvinės plėvelės ir piešinių pasirinkimas leidžia įgyvendinti dizainerių ir architektų vaizduotę.

KOMFORTAS IR SAUGUMAS

Žinoma, neturėtumėte pamiršti apie kokybiškus langų apkaustus (užraktus). Tai užtikrins ne tik patogų langų atidarymą ir uždarymą, bet ir jūsų namų saugumą. Mūsų kompanijos langai komlektojami aukščiausios kokybės Vokietijos gamintojo apkaustais „Siegenia-„Titan“. Ši furnitūra atitinka pačius didžiausius reikalavimus langams ir durims, juose idealiai dera komfortas ir saugumas.

ENERGIJOS TAUPYMAS

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis trijų stiklo paketo langus, į langų profilių sistemą, kokios yra jų šiluminės izoliacijos savybės. Langai su gera šilumos izoliacija žiemą bus šilti ir vėsūs vasarą, o tai žymiai sumažins komforto temperatūros išlaikymą namuose, o jūsų investicijos bus labai greitai atsipirkusios. Visuose languose įrengiame energiją taupantį stiklą, kuris du kartus efektyviau taupo šilumą žiemą. Kaip papildomą variantą, mes naudojame daugiafunkcinį stiklą, atspindintį pernelyg didelę šilumą, paliekant kambarį vėsu karštą vasarą.

CHROMATECH yra daugiau nei rėmelis: tai naujausių technologijų junginys, gaminamas atsižvelgiant į smulkiausias detales, gamtos apsaugą ir jūsų poreikius. Šie rėmeliai užtikrina stiklo paketų ilgaamžiškumą, mažesnę vandens kondensacijos tikimybę.

Mūsų kompanija siūlo jums pasirinkti VEKA SOFTLINE 82 A+klases ir VLINE 82TERMIC A++ klases, profili kuris labiausiai tinka individualiems namams, kotedžams. Šiems langams yra suteikti aukščiausi technologiniai RAL standartai ir šie nauji profilio sistemų sprendimai, leidžia žymiai sumažinti šildymo sąnaudas ir energijos suvartojimą.

LANGŲ MONTAVIMAS

Langų ir durų montavimas  turi labai didelę įtaką energijos taupymui.Teisingas montavimas tiesiogiai daro įtaką gaminių savybėms: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą.

Šiuolaikinės statybinės ir termoizoliacinės medžiagos leidžia ženkliai sumažinti šilumos
nuotekius iš pastatų.

Mūsu įmonė montuoja langus ir duris pagal statybos taisykles ST 2491109.01:2015, patvirtintas Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos.

Montavimo ir sandarinimo metu naudojame medžiagas, atsparias vandens garų slėgiui. Siūlė turi būti sandaresnė iš vidaus nei iš išorės. Atlikdami sandarinimą iš lauko pusės naudojame atsparias drėgmei nepraleidžiančias į vidurinį sandarinimo sluoksnį, ne hermetiškas, kad siūlėje esanti drėgmė išgaruotų, apsaugančias nuo saulės ir lietaus poveikio medžiagas: hermetikai, specialios savaime išsiplečiančios arba difūzinės juostos.„Juosta užsandarina siūlę tarp sienos ir lango rėmo – šioje siūlėje yra arba vata, arba putos, arba dvikomponentės uždaro tipo putos. Juostos naudojamos tam, kad drėgmė iš vidaus negalėtų patekti į šią sandarinimo siūlę. Jei drėgmė patenka į putas, žiemą pašalus iki – 10 °C, ji kristalizuojasi ir pradeda šias putas ardyti. Su laiku tose vietose atsiranda tuščios ertmės, per kurias, žinoma, eina šaltis“. Juostos tinkamos Lietuvos klimatui, nes dažniausej langai montuojami rudenį, kai orai šaltėja, o su juostomis galima dirbti iki –7 °C šalčio. Žinoma, mes rekomenduojame dirbti, kol temperatūra nenukrenta žemiau 0°.Mūsų įmonės darbuotojai montuojant langus visuomet naudoja sandarinimo juostas: ir renovacijoje, ir naujų namų statyboje.