ROLETAI - ŽALIUZĖS

ROLETAI PLASTIKINIAMS LANGAMS

Roletai – greitas, nebrangus ir veiksmingas būdas suteikti namams naują vaizdą ir atmosferą.

Roletus  gaminame iš aukštos kokybės, ilgaamžių medžiagų, todėl jie gali tarnauti Jums net kelis dešimtmečius.

Ant audinių beveik nesikaupia dulkės, jie neblunka. Roletus prižiūrėti itin paprasta – išsitepus ar užtiškus kokiam skysčiui ant audinio, pakanka jį perbraukti drėgna servetėle.

Išskirtinis šių roletų bruožas – audinys susisuka į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną ir suteikia estetiškesnę išvaizdą.

Roletai arba ritininės užuolaidos, populiarus ir patikimas būdas apsisaugoti nuo intensyvios saulės šviesos. Šie roletai pasižymi savo paprastumu bei patikimumu,  nepriekaištingai tarnauja ilgus metus. Pakelti arba nuleisti klasikinį roletą galima grandinėle arba naudojant spyruoklinį mechanizmą.

„Diena Naktis“ gaminami iš dvigubo audinio, tankesnių ir permatomų juostų, kurias valdant grandinėle galima reguliuoti į vidų patenkančios šviesos kiekį, ir, žinoma, susukti arba išskleisti visą roletą. Taigi dieną galėsite džiaugtis vaizdu už lango ir maloniu šviesiu apšvietimu kambaryje, o vakare jaukiai pasislėpti nuo pašalinių žvilgsnių.

Įprasti dalykai Jūsų nebedžiugina… O gal norite nustebinti artimuosius ar tiesiog priminti sau savo svajonę? Tuomet laikas pagalvoti apie fotoroletus.

Fotoroletai – dar viena galimybė pasireikšti Jūsų kūrybingumui. Fotoroletai visuomet traukia akį. Jie ne tik puošia interjerą, bet ir įsimena. Tegu Jūsų erdvė atspindi Jus.

Vertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jomis nesunkiai suteiksite solidumo ir elegancijos firmos biurui, sukursite jaukią ir ramią aplinką savo namuose. Šios žaliuzės švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą, sukuria naują išskirtinį interjerą.

Horizontalios žaliuzės apsaugo patalpą ne tik nuo per ryškios saulės šviesos, bet ir nuo pernelyg didelio įkaitimo, todėl yra mėgstamos tiek darbo kambariuose, tiek šiuolaikiškai įrengtuose miegamuosiuose.

Horizontalios žaliuzės tinka bene visų formų ir tikrai visų tipų langams – tiek plastikiniams, tiek mediniams, jomis galima dengti ne tik klasikinės stačiakampės formos langus, bet ir trikampius kraigo, balkono duris.

Medinės žaliuzės gerai apsaugo erdvę ir nuo per didelės kaitros. Medinės žaliuzės neturi aštrių briaunų, todėl tiks ir namuose, kuriuose auga maži vaikai.

Nors jos atrodo prabangiai ir elegantiškai, šias žaliuzes nesudėtinga prižiūrėti. Reikalui esant, pakanka perbraukti drėgna šluoste. Medinės žaliuzės gaminamos iš lengvos, tačiau tvirtos medienos, kurią dengia specialus apsauginis lakas ar dažai, todėl jos nepraranda savo formos ir yra tikrai ilgaamžės. Jus taip pat nustebins natūralių atspalvių ir galimų spalvų pasiūla.


Plisuotos žaliuzės turi daug gerbėjų. Plisuotos žaliuzės gaminamos iš klostuoto audinio, kuris suspaustas užima itin mažai vietos, o išskleistas kuria stilingą klosčių ritmą, suteikiantį šarmo šiaip monotoniškai plokščiai dengto lango plokštumai. Dar vienas plisuotų žaliuzių  išskirtinumas – jas galima suskleisti tiek įprastoje vietoje, lango viršuje, tiek lango apačioje. Jos gali būti naudojamos ir tik lango viduryje, paliekant galimybę šviesai patekti per lango viršų ir apačią. Beje, plisuotos žaliuzės yra puikus sprendimas ne tik įprastiems, bet ir trikampiams stogo kraigo, ovaliems, arkos ar kitų nestandartinių formų langams. Jomis galima uždengti oranžerijas ir net visą stiklinį stogą!

Širmą sudaro vientisa audinio juosta, kurios viršuje yra specialiai jai skirti bėgeliai. Vienoje sistemoje gali būti iki penkių širmų, jų aukštis neribojamas. Širmos tvirtinamos prie sienos arba lubų, taip, kad tarp audinio juostų ir sienos neliktų tarpo, todėl sistema atrodo itin elegantiškai ir tvarkingai.

Širmos idealiai tinka dideliems vitrininiams langams, kuriuos taip mėgsta šiuolaikinė architektūra. Širmos leidžia mėgautis vaizdais už lango ir kartu puikiai apsaugo nuo intensyvios saulės šviesos bei kaitros. Jos taip pat suteikia privatumą.

Romanetės – tai romėniškos užuolaidos, kurios išsiskiria dailiai klostėmis krentančiu audiniu. Jos pasirinktinai gali būti valdomos grandinėle arba virvute. Tai puiki alternatyva įprastoms užuolaidoms – jūsų namai atrodys jaukūs, elegantiški, o kartu ir modernūs. Naudodami specialų mechanizmą romanetę galime pakelti klostėmis į reikiamą aukštį ir užfiksuoti.

Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių – patogi ir estetiška priemonė, puikiai tinkanti sodybose, sodo nameliuose, individualiuose namuose bei daugiabučiuose. Tinkleliai nuo uodų, kurie montuojami į lango nišą arba ant lango rėmo ar sienos, pritaikomi bet kokio dydžio ir tipo (plastikiniams, aliuminiams, mediniams) langams, todėl gali būti įrengiami visuose kambariuose – miegamajame, palėpėje, virtuvėje ar vonios kambaryje. Naujausi UAB “Ardena” gaminami antialerginiai tinkleliai atlieka dvigubą funkciją – apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergiją sukeliančių žiedadulkių. Ši dviguba apsauga užtikrina, kad Jūsų namai visuomet būtų apsaugoti nuo erzinančio ir diskomfortą sukeliančio aplinkos poveikio.

Visų tipų apsauginiai tinkleliai lengvai priderinami prie Jūsų interjero – galite rinktis iš įvairių tinklelio rėmo spalvų: baltos, rudos, aukso, tamsaus ąžuolo ar kitų medžio tipų imitacijos. Taip pat rėmai gali būti dažomi ir pasirinkta RAL spalva, išskyrus tinklelius rėmelius. Lengva priderinti baltą ar rudą mechanizmą.

Nelaukite – susisiekite jau dabar ir mūsų ekspertai Jums padės išsirinkti tinkamiausią apsaugą nuo vabzdžių, uodų ir alergenų.